Wyróżnienie w konkursie "Rowerowa Szkoła".

W piątkowe (26.10.2012r.) południe, w starej sali sesyjnej olsztyńskiego ratusza odbyło się wręczenie certyfikatów i wyróżnień „Rowerowa Szkoła”.
Imprezę w ratuszu prowadził Mirek Arczak, olsztyński oficer rowerowy, a swoją obecnością rangę spotkania podkreślił prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie wśród innych szkół i placówek zdobył wyróżnienie.
Nagrodę z rąk Pana Prezydenta Olsztyna odebrały pani Anna Paluch i pani Małgorzata Pitura - koordynatorki projektu.
Konkurs „Rowerowa Szkoła” jest skierowany do wszystkich placówek oświatowych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Jest to jedyna tego typu inicjatywa w kraju. Do tej pory, w dwóch edycjach, konkursu wzięło udział ok. 300 placówek z województwa.
Świadczy to o tym, że rower ma na Warmii i Mazurach coraz więcej zwolenników. Tym większa satysfakcja że nasza szkoła znalazła się w gronie 10 wyróżnionych szkół i placówek.
Organizatorami konkursu „Rowerowa Szkoła” są: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Młyn” oraz Centra Edukacji Ekologicznej z Olsztyna, Elbląga i Giżycka.

Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia Wręczenie wyróżnienia