Konkursy przedmiotowe


  • Rok szkolny 2018/2019
  • Terminarz szkolnych konkursów przedmiotowych - klasy I - III.
  • Terminarz szkolnych konkursów przedmiotowych - klasy IV - VIII

    Etap wojewódzki konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019:

    Przedmiot

    Imię i nazwisko ucznia

    Klasa

    Uzyskany tytuł

    Język polski

    Aleksandra Horoszko

    VIII d

    Laureat

    Język angielski

    Natalia Klimek

     

     

     

    Krzysztof Filak

     

     

    Zuzanna Pawełkiewicz

    VIII c

     

    VIII d

     

    VIII e

    Finalista

     

    Finalista

     

    Finalista

    Język niemiecki

    Izabela Gromysz

    Alwin Lebedewski

    VIII d

     

    VII c

    Finalista

     

    Finalista

    Fizyka

    Krzysztof Filak

    VIII d

    Finalista

     

     

    X Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

    I miejsce indywidualne – Aleksandra Horoszko, kl. VIII d

     

    II miejsce film – drużyna z SP 25 w składzie: Amelia Ćwiek kl. VIII d, Aleksandra Horoszko, kl. VIII d oraz Alicja Woźniak, kl. VII d

     

    III miejsce drużynowo - drużyna z SP 25 w składzie: Amelia Ćwiek kl. VIII d, Aleksandra Horoszko,       kl. VIII d oraz Alicja Woźniak, kl. VII d

     

    Szkolny etap konkursu recytatorskiego „Twórczość Kawalerów Orderu Uśmiechu”

     

    I miejsce - Hanna Baronowska kl. V g

    II miejsce - Alicja Woźniak kl. VII d

    III miejsce - Zuzanna Lis kl. IV c

     

    W etapie międzyszkolnym Alicja Woźniak zajęła  II miejsce.

    Konkurs ortograficzny dla klas IV – VIII

    Klasy IV

    I miejsce: Bartosz Bednarczyk, kl. IV f

    II miejsce: Alicja Synowczyk, kl. IV b

    III miejsce: Mateusz Krasowski, kl. IV f/ Adam Bernekier, kl. IV f

    Klasy V

    I miejsce: Helena Piskorz, kl. V c

    II miejsce: Dagmara Kaczmar, kl. V g

    III miejsce: Gabriela Wiśniewska, kl. V b/ Michał Murawski, kl. V a

    Klasy VI

    I miejsce: Weronika Włoch, kl. VI e

    II miejsce: Aleksandra Jurewicz, kl. VI d

    III miejsce: Karolina Wronowska, kl. VI e/ Oliwia Szmyt, kl. VI d

    Klasy VII

    I miejsce: Dawid Żukowski, kl. VII a

    II miejsce: Hanna Brzoskowska, kl VII d

    III miejsce: Julia Malinowska, kl. VII d

    Klasy VIII

    I miejsce: Natalia Klimek, kl. VIII c

    II miejsce: Krzysztof Filak, kl. VIII d

    III miejsce: Aleksandra Horoszko, kl. VIII d

     

     

     

    Konkurs z fizyki dla klas VII – VIII

    Klasy VIII:
    1.  
    miejsce -  Krzysztof Filak kl. VIII d
    2.  
    miejsce - Maja Łaszczych kl. VIII b
    3.  
    miejsce - Sebastian Śliski kl. VIII c 

    Klasy VII:
    1.  
    miejsce - Alicja Woźniak VII d 
    2.  
    miejsce - Remigiusz Czuba VII c 
    3.  
    miejsce - Hanna Brzoskowska VII d 
    4.  
    miejsce - Maksymilian Głuszko VII d 

     

     

     

     

    Konkurs przyrodniczo – ekologicznego Ziemia Nasze Dobro dla klas IV – V

    Wyniki:

    W kategorii klas IV:

    Miejsce  I  Julia Drężek  4d

                    II  Zuzanna Kraszewska  4f

                    III  Aleksander Brózda  4c

    W kategorii klas V:

    Miejsce  I  Amelia Komar  Vf

                   II  Karolina Szyłejko  Vb i Oliwia Zub  Vb

                   III Karolina Brygała  Vb i Bartosz Janczewski  Vf

    Konkurs „Baw się chemią” 

    Wyniki:

    1. miejsce - Magdalena Poczykowska, kl. VII d

    2. miejsce - Joanna Gumowska, kl. VII b

    3. miejsce - Natalia Rogowska, kl. VII d

     



    Szkolny etap konkursu Wiedzy o Ruchu Drogowym

     

    Grupa uczniów młodszych: Mateusz Olak, kl. VI d, Mateusz Czosnek, kl. VI e, 

    Edyta Wasiela, kl. VI e, Elżbieta Mejłun, kl. V c.

     

    Grupa uczniów starszych: Alicja Woźniak, kl. VII d, Krzysztof Filak, kl. VIII d.

     

     Grupa uczniów młodszych zajęła II miejsce na szczeblu powiatowym.

     

     

    Szkolny konkurs Olsztyn – miasto turystyczne
    Organizatorzy:
    Marta Nartowicz, Marcin Panfiłow

    Wyniki:

    I miejsce – Aleksandra Ziółkowska, kl. V e

    II miejsce – Filip Szewczak, kl. V g

    III miejsce – Damian Mańka, kl. V e, Kristian Kulkczyński, kl. V e

     


    Pozostałe konkursy:
    1) 
    Międzyszkolny Konkurs Plastyczny - Ich mache Sport. Ich bin aktiv

    Koordynator: Dorota Śniady

    Wyniki:

    I miejsce – Aleksandra Horoszko, kl. VIII d

    II miejsce – Oliwia Ciechanowicz, kl. VIII d

     
    2) 
    I etap Konkursu Historycznego o Zamkach Gotyckich

    Organizator: W-M ODN

    V miejsce – Gabriela Gorlaga, kl. VIII c

     
    3) 
    Konkurs 
    Posłowie Sejmu II RP. Ich losy i działalność w okresie II wojny światowej i okupacji.

     

    W konkursie udział wzięły Alicja Woźniak, kl. VII d oraz Aleksandra Horoszko, 

    kl. VIII d.

    Aleksandra Horoszko wystąpiła jako posłanka na XXV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.


    Wyniki konkursów przedmiotowych i artystycznych klas I - III:
      - szkolne
      - międzyszkolne

    Wyniki konkursów przedmiotowych i artystycznych klas IV - VIII:
      - szkolne
      - międzyszkolne