Rok szkolny 2012/2013

 

Konkurs ”Znajomości baśni H. Ch. Andersena dla klas III

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Maja Szczepańska

III D

2.

Martyna Staniszewska

III E

3.

Jakub Kaciuba

III C

 

 

Konkurs Przyrodniczo –Ekologiczny klas II

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Iga Jackowska

II E

2.

Grzegorz Zelwer

II B

3.

Magda Urbańska

II E

 

 

Szkolny konkurs wiedzy klas II pt. „Śnieżnobiały uśmiech”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Julia Reszka

II B

2.

Natalia Klimek

II C

3.

Zuzanna Sobocińska

II C

 

 

Konkurs Recytatorski Klas I - III

 

Klasy I

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Bartosz Sycik

I A

2.

Natalia Chudzik

Magdalena Zielińska

I A

I B

3.

Weronika Gaworska

I B

 

Klasy II

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Maciej Alberski

II A

2.

Oliwia Kowalewska

II D

3.

Julia Reszka

II B

 

Klasy III

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Maja Szczepańska

III D

2.

Julia Wróblewska

Laura Stasiak

III E

III E

3.

Nikodem Gronowski

III D

 

 

Konkurs Wiedzy o Olsztynie klas II

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Iza Gromysz

II D

2.

Dawid Berk

II D

3.

Kacper Farat

II E

 

 

Konkurs Języka Angielskiego klas II

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Paula Nowakowska

II D

2.

Iga Jackowska

II E

3.

Iza Gromysz

II D

 

 

Konkurs Języka Angielskiego klas III

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Laura Stasiak

III E

2.

Sebastian Michalak

III B

3.

Julia Wróblewska

III E

 

 

Konkurs Plastyczny klas III

„Śmieszne wierszyki łamiące języki”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Maciej Roman

III B

2.

Nikola Grabowska

III E

3.

Paulina Trejmak

III E

wyróżnienie

Artur Hryniewicki

III A

wyróżnienie

Laura Sudzińska

III E

wyróżnienie

Lisa Van Der Burgt

III E

 

 

Szkolny Konkurs Matematyczny klas II

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Adam Dąbrowski

II B

2.

Hanna Piłat

Krzysztof Filak

II A

II D

3.

Amelia Ćwiek

II D

 

 

Szkolny Konkurs Matematyczny klas III

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Adam Kawecki

III E

2.

Jakub Kaciuba

III C

3.

Zuzanna Bałdyga

III D

 

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas III

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Jakub Kozicki

III E

2.

Julia Wróblewska

Aleksander Luty

III E

III E

3.

Wiktoria Rachubka

III B

 

 

Szkolny Konkurs „Superpierwszak”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Julia Malinowska

I D

2.

Natalia Kądziela

I C

3.

Hanna Brzoskowska

I E

 

 

Szkolny Konkurs „Rusz Głową”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Grzegorz Zelwer

II B

2.

Natalia Klimek

Paula Nowakowska

II C

II D

3.

Bartłomiej Gendrycki

Julia Reszka

II E

II B

 

 

Szkolny Konkurs Religijny

pt. „Jan Paweł II – papież Polak”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Martyna Bartczak

III E

1.

Paweł Bloch

III E

1.

Wiktoria Rachubka

III B

1.

Martyna Staniszewska

III E

1.

Maja Szczepańska

III D

 

 

Wyniki akcji „Gorączka złota”

 

Lp.

Klasa

Ilość monet

1.

I A

13,80 kg

2.

III B

11,30 kg

2.

I B

11,00 kg

3.

I C

8,90 kg

3.

I D

8,50 kg

wyróżnienie

II C

7,40 kg

wyróżnienie

III D

6,60 kg

wyróżnienie

II D

6,10 kg

 

 

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Nie pal przy mnie, proszę”

 

Klasy I

 

Lp.

Klasa

1.

I C

2.

I D

3.

I A

wyróżnienie

I B

wyróżnienie

I E

 

Klasy II

 

Lp.

Klasa

1.

II A

2.

II B

3.

II D

wyróżnienie

II C

wyróżnienie

II E

 

Klasy III

 

Lp.

Klasa

1.

III D

2.

III A

3.

III E

wyróżnienie

III C

 

Szkolny Konkurs pn. „Młody Andersen”

 

Tytuł „Młody Andersen otrzymali”

Weronika Rachubka III b

Nikodem Gronowski III d

Jakub Blum III d

Zuzanna Bałdyga III d

Martyna Staniszewska III e

Anna Polakowska III e

 

GRATULUJEMY!!!