Laureaci

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

organizowanego przez Kuratora Oświaty - etap szkolny

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Julia Wolińska

V b

II

Jakub Szwed

VI b

III

Sara Bazylewicz

V e

IV

Julia Jakowska

V e

 

Laureaci

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU  MATEMATYCZNEGO

organizowanego przez Kuratora Oświaty – etap szkolny

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Rafał Filipek

VI b

II

Jakub Szwed

VI b

III

Marcin Piwoński

VI d

 

Laureaci

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO

organizowanego przez Kuratora Oświaty – etap szkolny

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Neonila Gołębicka

VI e

II

Jakub Szwed

VI b

III

Weronika Bogusz

VI d

 

Laureaci

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

organizowanego przez Kuratora Oświaty – etap szkolny

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Jakub Szwed

VI b

II

Rafał Filipek

VI b

III

Piotr Kasprzycki

VI c

 

Laureaci

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

organizowanego przez Kuratora Oświaty – etap szkolny

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Dominik Michalak

VI a

II

Jakub Szwed

VI b

III

Rafał Jurkowski

VI a

 

Laureaci

SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY RELIGIJNEJ - KL. IV

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Bartosz Kołakowski

IV e

II

Natalia Bilińska

IV c

III

Jakub Młynarski

IV a

 

Laureaci

SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY RELIGIJNEJ - KL. V

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Sara Bazylewicz

V e

II

Wiktoria Iwanowska

V a

III

Jakub Jurewicz

V e

 

Laureaci

SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY RELIGIJNEJ - KL. VI

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Patrycja Staniszewska

VI e

II

Kinga Jaworska

VI b

III

Ewa Gumowska

VI e

 

SZKOLNY KONKURS POPRAWNEJ POLSZCZYZNY - KL. V - VI

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Jakub Duda

VI d

II

Wiktoria Iwanowska

V d

III

Weronika Bogusz

Jakub Szwed

Rafał Jurkowski

Karolina Korzekwa

VI d

VI b

VI a

VI e

 

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY - KL. V - VI

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Jakub Duda

VI d

II

Sara Bazylewicz

V e

III

III

Julia Wolińska

Kamil Zielaskowski

V b

V a

 

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY - KL. IV

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Julia Poczykowska

IV e

II

Katarzyna Chołaj

IV e

III

Natalia Pałka

IV e

 

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

KL. IV – VI

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Urszula Buszmak

IV d

II

Rafał Filipek

VI b

III

III

III

III

Zuzanna Filipkowska

Aleksandra Gołębicka

Aleksandra Jóźwiak

Aleksandra Rydel

V e

IV d

VI e

V c

 

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

KL. IV

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Bartosz Kołakowski

IV e

II

Katarzyna Chołaj

IV e

III

Klaudia Góralska

IV a

 

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

KL. V

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Nikola Bohdanowicz

V c

II

Agata Kiełczewska

V e

III

Aleksandra Rydel

V c

 

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

KL. VI

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Rafał Filipek

VI b

II

Jakub Szwed

VI b

III

Marcin Piwoński

VI d

 

 

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KL. IV

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Bartosz Kołakowski

IV e

II

Oliwia Stopińska

IV c

III

Wiktor Wójcik

IV c

 

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KL. V

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Kamil Zielaskowski

V a

II

Jakub Przespolewski

V e

III

Agata Kiełczewska

V b

 

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Jakub Szwed

VI b

II

Sara Bazylewicz

V e

III

Adrian Szczepanek

V b

 

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O OLSZTYNIE

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Jakub Jurewicz

V e

II

Jakub Melzacki

V b

III

Piotr Kasprzycki

VI c

 

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY

KL. IV

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Aleksandra Kluczyk

IV c

II

Aleksandra Węglińska

IV c

III

Bartosz Kołakowski

IV e

 

 

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY

KL. V

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Jakub Przespolewski

V d

II

Julia Jakowska

V c

III

Sara Bazylewicz

Ve

 

SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY

„Listy dla Ziemi”

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

I

Ewa Gumowska

Julia Poczykowska

VI e

IV e

II

II

Aleksandra Jackowska

Patrycja Staniszewska

V b

VI e

III

III

III

Wiktoria Gutkowska – Łukaszewicz

Julia Wolińska

Jakub Melzacki

VI e

V b

V b

 

SZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Jakub Szwed

VI b

II

Sara Bazylewicz

V e

III

Julia Hołub

V e

 

SZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O RUCHU DROGOWYM

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

I

Jakub Szwed

VI b

II

Rafał Filipek

VI b

III

Maciej Tułodziecki

V b

 

SZKOLNY KONKURS PCK

„GORACZKA ZŁOTA”

 

Miejsce

Klasa

I

IV c

II

VI d

III

V a

 

 

GRATULUJEMY!!!