KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE - rok szkolny 2015/2016

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny

 „Moje polskie EURO. Zaprojektuj monetę lub banknot”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

wyróżnienie

Aleksandra Gromysz

III e

wyróżnienie

Maja Wojnicka

III e

wyróżnienie

Karolina Wronowska

III e

 

Konkurs Recytatorski

 „Spotkania z Poezją Warmińską”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

III

Marta Jesionowska

III e

 

Konkurs Plastyczny

 „Barwy Jesieni”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

III

Zuzanna Jakobson

III e

 

Konkurs Literacki

 „Z bajką przez życie”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

II

Hanna Kozłowska

III e

 

Konkurs Plastyczny

 „Dom dla zwierzaka”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

wyróżnienie

Aleksandra Gromysz

III e

 

Konkurs Plastyczny

 „Walentynkowa kartka”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

II

Aleksandra Gromysz

III e

 

Powiatowy Turniej

 „Hity Klasyki”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

II

Marta Jesionowska

III e

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki

„O bezpieczeństwie pamiętamy i wierszyki układamy”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

II

Marta Jesionowska

III e

 

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

wyróżnienie

Marta Jesionowska

III e

 

Międzyszkolny Konkurs Logopedyczno - Plastyczny

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

I

Karolina Wronowska

III e

wyróżnienie

Aleksandra Gromysz

Zuzanna Jakobson

III e

III e

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

Dla klas I - II

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

I

Adrian Alachimowicz

II e

II

Maciej Sadzewicz

I f

 

Szkoła Podstawowa nr 25 drużynowo zajęła I miejsce

 

 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

o tytuł: „Mistrza Ortografii 2016”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

wyróżnienie

Alicja Moszczyńska

III d

 

Międzyszkolny Turniej Wiedzy

„I ty możesz zostać Omnibusem”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

II

Amelia Bartkowska

Sebastian Dodo

Alicja Szynowczyk

I b

I b

I b

II

Nikola Jeleniewicz

Aleksander Kwiatek

Amelia Mroczkowska

II d

II d

II d

II

Kacper Karpowicz

Kacper Sobolewski

Kacper Stannat

III a

III a

III a

 

 

 

 

GRATULUJEMY!!!