Laureaci szkolnego etapu

KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

organizowanego przez Kuratora Oświaty

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Julia Michniewicz

V c

2.

Grzegorz Pawelczyk

Monika Muszak

Kinga Wojewódzka

VI a

VI d

VI b

3.

Dominika Wolska

Dawid Prusiński

Michalina Kryścińska

VI c

VI b

V d

 

Wyniki konkursu PLASTYCZNEGO KLAS I-VI

MASKI KARNAWAŁOWE 2011

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Aleksandra Gołębicka

II d

2.

Tomasz Bloch

II e

3.

Aeksandra Krysiak

I c

wyróżnienia:

Mateusz Chwietczuk

Wiktoria Pajdak

Dominika Kędzior

Aleksandra Manca

 

V a

I e

I b

VI c

 

Wyniki szkolnego konkursu

Poprawnej Polszczyzny 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Michał Gedroyć

V b

2.

Julia Michniewicz

Grzegorz Pawelczyk

V c

VI a

3.

Dominika Wolska

Paweł Szymkiewicz

VI c

VI a

 

Konkurs Literacki Klas Szóstych

„Z ANDERSENEM W KRAINĘ BAŚNI”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Monika Muszak

VI d

2.

Kinga Wojewódzka

VI b

3.

Iza Urbańska

VI a

4.

Patrycja Nowak

VI c

 

Konkurs Literacki Klas Piątych

„ANDERSEN W NASZYCH WIERSZACH”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Mateusz Chwietczuk

V a

2.

Wiktoria Kruszewska

V d

3.

Michalina Kryścińska

V d

wyróżnienie: Marcin Murawski

V d

 

Konkurs Literacki Klas Czwartych

„BAŚNIE ANDERSENA W KOMIKSIE”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Mateusz Dziadko

IV b

2.

Rafał Filipek

IV b

3.

Aleksandra Rafalska

IV b

 

Jakub Szwed

IV b

wyróżnienie: Emilia Kosek

Weronika Bogusz

Izabela Skała

IV d

IV d

IV d

 

 Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego

Klas IV – V

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Jakub Szwed

IV b

2.

Alicja Geściak

V a

3.

Łukasz Wnuk - Lipiński

V e

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego

Klas VI

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Paweł Szymkiewicz

VI a

2.

Klaudia Zawiślińska

VI c

3.

Karolina Kaźmierczak

VI b

 

Wyniki Konkursu Recytatorskiego

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Alicja Geściak

V a

2.

Karolina Olejniczak

V d

3.

Emilia Miłowska

Aleksandra Miernik

V e

IV e

 

Wyniki Szkolnego Turnieju Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Ewelina Kofman

VI a

2.

Dawid Prusiński

Grzegorz Pawelczyk

VI b

VI a

3.

Paweł Szymkiewicz

VI a

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Przyrodniczego kl. IV - VI

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Dawid Prusiński

VI b

2.

Jan Szymkiewicz

V e

3.

Robert Łastowski

VI b

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy Religijnej

„Jan Paweł II – Papież Świętości”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Paulina Berk

Justyna Szewc

VI d

VI d

Wyróżnienie: Anna Michalska

Weronika Stachowska

V b

V b

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego Klas Czwartych

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Rafał Jurkowski

IV a

2.

Jakub Szwed

IV b

3.

Karolina Długińska

IV e

Wyróżnienie: Wiktoria Gutkowska- Łukaszewicz

IV e

 

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego Klas Piątych

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Paulina Staniszewska

V d

2.

Michalina Kryścińska

Kornelia Wojciechowska

V d

V d

3.

Aleksandra Kuczyńska

V e

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego Klas Szóstych

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Paweł Szymkiewicz

VI a

2.

Grzegorz Pawelczyk

VI a

3.

Kazimierz Daszkiewicz

VI b

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Historycznego Klas IV - VI

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Dawid Prusiński

VI b

2.

Piotr Jarkowski

Monika Muszak

VI a

VI d

3.

Kacper Pianka

VI c

 

Wyniki Szkolnego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Dominika Wolska

VI c

2.

Wiktor Kadłubowski

VI c

3.

Łukasz Wiśniewski

VI c

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego Klas Czwartych

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Rafał Filipek

IV b

2.

Jakub Szwed

IV b

3.

Marcin Piwoński

IV d

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego Klas Piątych

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Michalina Kryścińska

V d

2.

Katarzyna Kołota

V c

3.

Alicja Geściak

V a

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego Klas Szóstych

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Paweł Szymkiewicz

VI a

2.

Robert Tomaszewski

VI a

3.

Grzegorz Pawelczyk

VI a

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Dawid Prusiński

VI b

2.

Bartłomiej Gnich

VI b

3.

Jakub Szwed

IV b

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy o Olsztynie

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Weronika Bogusz

Piotr Kasprzycki

IV d

IV a

2.

Jan Dołkowski

V a

3.

Rafał Filipek

IV b

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Przyrodniczego Klas Czwartych

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Rafał Filipek

IV b

2.

Jakub Szwed

IV b

3.

Weronika Bogusz

IV d

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Przyrodniczego Klas Piątych

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Katarzyna Kołota

V c

2.

Julia Michniewicz

V c

3.

Michalina Kryścińska

V d

 

Wyniki Szkolnego Konkursu PCK „Gorączka złota”

 

Lp.

Klasa

1.

IV d

2.

IV b

3.

V b

 

KONKURSY PLASTYCZNE

 

Nazwa konkursu

Lokata

Laureat

Klasa

„Dziękuję Ci Ziemio – za wodę, powietrze, żywność”

Eliminacje szkolne

Arkadiusz Kuciński

Michalina Kryścińska

Katarzyna Kołota

Sandra Krysik

Neonila Gołębicka

Paulina Rynkiewicz

Klaudia Samko

Gabriela Sułkiewicz

Monika Orłowska

4e

5d

5c

4e

4e

5c

4b

4a

4d

„Bombka na świąteczną choinkę”

Eliminacje szkolne

Karolina Olejniczak

Aleksandra Miller

Izabela Urbańska

Neonila Gołębicka

Kamil Tunkiewicz

Natalia Sędacka

Izabela Jelska

5d

4c

6a

4e

5a

5a

5a

„Konkurs na najpiękniejsze portrety, laurki, życzenia i wierszyki dla babci i dziadka”

Eliminacje szkolne

Aleksandra Gromko

Aleksandra Sędacka

Alicja Geściak

Emilia Kosek

Katarzyna Kołota

Kinga Jaworska

Marcin Murawski

Mateusz Chwiedczuk

Natalia Prusińska

Natalia Sędacka

Patrycja Pokrzywnicka

Patrycja Żak

Paulina Rynkiewicz

Sandra Korpal

Sandra Nizielska

Szymon Brzeziński

5e

5a

5a

4d

5c

4b

5d

5a

5a

5a

5d

6b

5c

6b

4d

5c

Bezpieczne miejsce pracy

 

 

 

Eliminacje szkolne

Paulina Staniszewska

Aleksandra Sędacka

Monika Muszak

Aleksandra Moszczyńska

Michalina Kryścińska

Alicja Geściak

Aleksandra Drozdowska

Karolina Olejniczak

Kacper Wasilewski

Katarzyna Czarnecka

5d

5a

6d

5e

5d

5a

5e

5d

4b

5e

„Rowerowa Szkoła”

 

Eliminacje szkolne

Damian Gynżu

Michał Soboń

Izabela Skała

Paulina Rynkiewicz

Natalia Berk

Dominika Walczak

Izabela Urbańska

Aleksandra Maliszewska

Karolina Olejniczak

 Karolina Korzekwa

Aleksandra Drozdowska

Klaudia Michalska

Izabela Jelska

5a

5d

4d

5c

4d

4d

6a

5e

5d

4e

5e

6a

5a

„Google 4 dodlle

Eliminacje szkolne

Arkadiusz Kuciński

Dorota Mejłun

Katarzyna Kołota

Weronika Stachowska

Izabela Skała

Sandra Krysik

Aleksandra Drozdowska

Kinga Jaworska

Paulina Rynkiewicz

Łukasz Wiśniewski

Aleksandra Sędacka

Sandra Korpal

Natalia Prusińska

Joanna Sawicka

Mateusz Chwietczuk

Alicja Geściak

Karolina Korzekwa

Ewa Gumowska

Natalia Berk

Michalina Kryścińska

Neonila Gołębicka

Izabela Jelska

Błażej Niewiadomski

Alaksandra Rafalska

Tomasz Tumłówski

Milena Kociela

Paulina Kraszewska

4e

5a

5c

5b

4d

4e

5e

4b

5c

6c

5a

6b

5a

5c

5a

5a

4e

4e

4d

5d

4e

5a

5a

4b

4b

5c

5c

„Moje życzenie do złotej rybki”

Eliminacje szkolne

Paulina Staniszewska

Natalia Berk

Michalina Kryścińska

Paulina Sobotka

Urszula Dobak

Emilia Bielecka

Wiktoria Świerczewska

Dominik Nowakowskai

Aleksandra Krysiak

Patrycja Staniszewska

Neonila Gołębicka

Dominika Walczak

Emilia Kosek

Weronika Bogusz

Gabriela Sułkiewicz

Marianna Koterska

Karolina Olejniczak

Aleksandra Drozdowska

Milena Kociela

Paulina Rynkiewicz

Izabela Skała

5d

4d

5d

4b

5b

5d

4b

4c

5c

4e

4e

4d

4d

4d

4a

4b

5d

5e

5c

5c

4d

„Nasz las”

Eliminacje szkolne

Kamil Tunkiewicz

Natalia Prusińska

Aleksandra Rafalska

Milena Kociela

Emilia Kosek

Monika Orłowska

Arkadiusz Kuciński

Weronika Bogusz

Paulina Staniszewska

Natalia Sędacka

Michalina Kryścińska

Aleksandra Drozdowska

Sandra Krysik

Neonila Gołębicka

Mateusz Chwietczuk

Izabela Skała

Paulina Rynkiewicz

Natalia Berk

5a

5a

4b

4c

4d

4d

4e

4d

5d

5a

5d

5e

4e

4e

5a

4d

5c

4d

„Zdrowe wakacje”

Eliminacje szkolne

Karolina Olejniczak

Paulina Staniszewska

5d

5d

GRATULUJEMY!!!