Rok szkolny 2010/2011

 

Wyniki konkursu literackiego klas trzecich

„MŁODY ANDERSEN”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Sara Bazylewicz

III E

2.

Damian Cajc

III B

3.

Zuzanna Filipkowska

III E

4.

Julia Jakowska

III C

5.

Dawid Tomaszewski

III D

 

 

Wyniki konkursu literackiego klas trzecich

„Z ANDERSENEM W KRAINĘ BAŚNI”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Aleksandra Jackowska

III B

2.

Jakub Jurewicz

III E

3.

Dorota Pawelczyk

III A

4.

Hanna Gurgielewicz

III D

5.

Julia Jakowska

III C

 

 

Wyniki Konkursu Ekologiczno – Przyrodniczego

klas drugich

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Aleksandra Węglińska

II C

2.

Filip Dymerski

II E

3.

Martyna Kowalewska

II A

 

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

klas pierwszych

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Julia Wróblewska

I E

2.

Agata Jasińska

I E

3.

Kacper Skudlarz

I C

 

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

klas drugich

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Urszula Buszmak

II D

2.

Martyna Szczepańska

II D

3.

Natalia Pałka

II E

 

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

klas trzecich

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Urszula Hajdenrajch

III B

2.

Zuzanna Filipkowska

III E

3.

Łukasz Adamowicz

III C

 

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy o Olsztynie

klas drugich

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Aurelia Dmitrowska

II D

2.

Wiktor Wójcik

II C

3.

Hubert Chwojko

Bartosz Kołakowski

II B

II E

 

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego

klas trzecich

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Nikola Bohdanowicz

III C

2.

Dominika Piórkowska

III D

3.

Jakub Olchowy

III B

 

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego

klas trzecich

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Sara Bazylewicz

III E

2.

Julia Jakowska

III C

3.

Julia Wolińska

III B

 

 

Wyniki Konkursu „Śmieszne wierszyki łamiące języki”

dla klas pierwszych

Jury przyznało 5 miejsc pierwszych

w poszczególnych klasach

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Bartosz Łodziana

I A

1.

Maciej Roman

I B

1.

Maja Glapiak

I C

1.

Zuzanna Bałdyga

I D

1.

Damian Bazylewicz

I E

 

Wyróżnienia

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Adam Ndiaye

I A

2.

Dominika Kędzior

I B

3.

Weronika Łapińska

I B

4.

Sebastian Michalak

I B

5.

Joanna Kaczmarek

I C

6.

Bartłomiej Godziewski

I C

7.

Jakub Kaciuba

I C

8.

Aleksandra Krysiak

I C

9.

Oliwia Maleszewska

I D

10.

Natalia Ejdys

I D

11.

Lisa Van Der Burgt

I E

 

 

Wyniki szkolnego Konkursu Języka Angielskiego

klas drugich

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Aleksander Matys

II B

2.

Natalia Pałka

II E

3.

Oliwia Stopińska

II C

 

 

Wyniki szkolnego Konkursu Języka Angielskiego

klas trzecich

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Wiktoria Iwanowska

III A

2.

Aleksandra Jackowska

III B

3.

Weronika Andrukajtis

III E

 

 

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego

klas drugich

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Antoni Piłat

II C

2.

Oliwier Kiliański

II E

3.

Oliwia Stopińska

II C

 

 

Szkolny konkurs dla klas I

SUPERPIERWSZAK

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Joanna Kaczmarek

Kinga Rudzka

I C

I C

2.

Patryk Szmyt

Martyna Staniszewska

Jakub Kaciuba

I E

I E

I C

3.

Alicja Wolińska

Natalia Goc

Agata Jasińska

I A

I A

I E

 

 

Szkolny konkurs religijny dla klas III

pt. „Jan Paweł II – papież Polak”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Jakub Rodziewicz

Sara Bazylewicz

III A

III E

2.

Jakub Jurewicz

Aleksandra Rezka

Aleksandra Jackowska

III E

III C

III B

 

 

Szkolny konkurs wiedzy dla klas III

„Dzieciaki z klasą”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Hanna Gurgielewicz

III D

2.

Jakub Rodziewicz

III A

3.

Jakub Jurewicz

Julia Jakowska

III E

III C

 

Szkolny konkurs wiedzy dla klas II

„Śnieżnobiały uśmiech”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Wiktoria Stopa

II B

2.

Aleksandra Kluczyk

II C

3.

Bartosz Kołakowski

II E

 

 

Szkolny konkurs wiedzy dla klas II

„Rusz głową”

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

1.

Aleksander Matys

II B

2.

Antoni Piłat

II C

3.

Marcel Cichowski

Jakub Młynarski

II D

II A

 

 

Wyniki akcji „Gorączka złota”

 

Klasy I – III zebrały łącznie 93,90 kg złotych monet.

 

Lp.

w kategorii klas

„małych”

w kategorii klas

„licznych”

1.

klasa I B

klasa II D

2.

klasa III C

klasa III D

3.

klasa I C

klasa I D

4.

klasa III A

klasa III E

 

GRATULUJEMY!!!