Rok szkolny 2010/2011

 

IV Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

klas drugich

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

wyróżnienie: Aleksander Matys

II B

 

 

XV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Warmii i Mazurach

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

1.    miejsce

Aurelia Dmitrowska

II D

 

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

2.    miejsce

Nikola Bohdanowicz

III C

 

 

Międzyszkolny Konkurs Literacko – Plastyczny

„ZAPRASZAM CIĘ DO OLSZTYNA”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

wyróżnienie: Daria Wysocka

III

 

 

VII Międzyszkolny Konkurs pn. „Nasze lektury”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

wyróżnienia

Jakub Kozicki

Laura Stasiak

I E

I E

 

 

Najpiękniejsze bombki "Mazury Cud Natury”

 

Laureatami konkursu „Bombka na świąteczną choinkę” zostali:

- I miejsce – Karolina Olejniczak – 11 lat, Szkoła Podstawowa nr 25 w Olsztynie

- II miejsce – Klaudia Dąbrowska 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 2 w Biskupcu

- III miejsce – praca grupowa – klasa „O”, Szkoła Podstawowa w Windzi.

Brawo Karolinka oraz Natalka Stasiulewicz, która jej pomagała!!! Szczegóły konkursu.

 

 

Wyniki konkursu recytatorskiego poezji K. I. Gałczyńskiego

Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 5

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

1.    miejsce

Sara Bazylewicz

III E

2.    miejsce

Łukasz Adamowicz

III C

wyróżnienie: Zuzanna Filipkowska

III E

 

 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas I - II

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

wyróżnienie: Jakub Kozicki

I E

 

 

Osiedlowy Konkurs Recytatorski

„Turniej jednego wiersza” klas I – III

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

2.    miejsce

Marta Hajdenrajch

III B

3.    miejsce

Sara Bazylewicz

III E

wyróżnienia: Julia Wróblewska

Aleksandra Jackowska

I E

III B

 

 

Osiedlowy Konkurs Recytatorski

„Turniej jednego wiersza” klas IV – VI

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

1. miejsce

Rafał Filipek

IV B

3. miejsce

Alicja Geściak

V A

3. miejsce

Emilia Miłowska

V E

 

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki

„Olsztyn – moje magiczne miasto”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

laureatka

Paulina Staniszewska

V D

laureatka

Michalina Kryścińska

V D

laureat

Mateusz Chwietczuk

V A

laureat

Piotr Kasprzycki

IV C

 

 

III Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - drużynowo

 

Lokata

Imię i nazwisko

1.    miejsce

SP nr 25 w Olsztynie

 

 

III Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - indywidualnie

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

2.   miejsce

Ewelina Kofman

VI A

3.   miejsce

Dawid Prusiński

VI B

 

 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

„Czesław Miłosz – mistrz polszczyzny”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

3.   miejsce

Paweł Szymkiewicz

VI A

 

 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

„Dyktando 2011”

 

Lokata

Imię i nazwisko

Klasa

1.   miejsce

Grzegorz Pawelczyk

VI A

2.   miejsce

Paulina Staniszewska

V D

 

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” 2011

 

Kategoria

Klasa

Wynik

Imię i nazwisko

Klasa

Maluch

kl. 3 - M1

wyróżnienie

Nikola Bohdanowicz

III C

Maluch

kl. 4 – M2

bardzo dobry

Rafał Filipek

IV B

Maluch

kl. 4 – M2

wyróżnienie

Marcin Piwoński

IV

Maluch

kl. 4 – M2

wyróżnienie

Jakub Szwed

IV B

Beniamin

kl. 5 – B1

bardzo dobry

Katarzyna Kołota

V C

Beniamin

kl. 6 – B2

wyróżnienie

Paweł Szymkiewicz

VI A

 

 

Międzynarodowy Konkurs „Kangurek” 2011

 

Kategoria

Klasa

Wynik

Imię i nazwisko

Klasa

Kangurek

kl. 1-2 - KA

bardzo dobry

Bartosz Kołakowski

II E

Kangurek

kl. 1-2 - KA

bardzo dobry

Antoni Piłat

II C

Kangurek

kl. 1-2 - KA

bardzo dobry

Oliwier Kiliański

II E

Kangurek

kl. 1-2 - KA

bardzo dobry

Aleksander Matys

II B

 

KONKURSY PLASTYCZNE

 

 

SDC15909

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYRÓŻNIONA PRACA W KONKURSIE PLASTYCZNYM

PT. „Moje życzenie do złotej rybki”.

SDC15639

ROWEROWA SZKOŁA –MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY  ORGANIZOWANY W RAMACH KAMPANII

„Jadę, NIE TANKUJĘ”

 

 

 

 

 

 

 

 

NAGRODZONA – KAROLINA OLEJNICZAK KL. 5 D

SDC15647

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYRÓŻNIONA – KAROLINA KORZEKWA

KL. 4 E

 

Nazwa konkursu

Lokata

Laureat

Klasa

„Bombka na świąteczną choinkę”

Ogólnopolski

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olszynie

1 miejsce

Karolina Olejniczak

 

5d

 

“Bezpieczne miejsce pracy”

CIOP-PB Warszawa i Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie

Wyróżnienie

 

Karolina Olejniczak

 

5d

 

„Rowerowa Szkoła”

Kampania  Jadę, NIE  TANKUJĘ

 

Praca nagrodzona

 

Wyróżnienie

Karolina Olejniczak

 

Karolina Korzekwa

5d

 

4e

„Moje życzenie do złotej rybki „

Urząd Marszałkowski  Województwa Warmińsko -Mazurskiego

Wyróżnienie

Paulina Staniszewska

5d

 

GRATULUJEMY!!!