Dyrekcja i Nauczyciele


Dyrektor ZSO nr 3 - dr Jadwiga Baczewska
pok. 35, tel.(centrala) 895429015 w. 225


Wicedyrektor SP 25 - mgr Grażyna Bangrowska-Cybowicz
pok. 109, tel.(centrala) 895429015 w. 264


Wicedyrektor SP 25 - mgr Izabela Milan
pok. 107, tel.(centrala) 895429015



Nazwisko Imię Przedmiot
Andronowski
Jerzy
wychowanie fizyczne
Bangrowska-Cybowicz
Grażyna
n-l wych. świetlicy
Bartkowska
Magdalena
n-l współorg. kształcenie integr.
Bielska
Beata
kształcenie zintegrowane
Bielska-Jakutajć
Elżbieta
kształcenie zintegrowane
Bożek
Agata
n-l współorg. kształcenie integr.
Brzozowiec
Barbara
n-l wych. świetlicy
Brzozowska
Magdalena
n-l wych. świetlicy
Budrejko
Elżbieta
n-l wych. świetlicy
Chlebowicz
Justyna
n-l współorg. kształcenie integr.
Chojnowska
Aneta
matematyka
Czerniewicz Agnieszka biblioteka
Czerwienko
Jarosław
wychowanie fizyczne
Diaków
Ewa
kształcenie zintegrowane
Dubicka
Danuta
wychowanie fizyczne
Duda
Joanna
przyroda
Ebert
Maja
n-l współorg. kształcenie integr.
Gadomska
Aleksandra
kształcenie zintegrowane
Giernatowska Iwona kształcenie zintegrowane
Godlewski Daniel n-l współorg. kształcenie integr.
Grabowska-Okraska Joanna n-l współorg. kształcenie integr.
Grigo Sylwia przyroda
Gromelska Agnieszka n-l wych. świetlicy
Hołownia Justyna n-l współorg. kształcenie integr.
Hryciuk
Anna
religia
Idek Magdalena n-l współorg. kształcenie integr.
Janczewska Ewa n-l współorg. kształcenie integr.
Kalita
Bożena
kształcenie zintegrowane
Kamińska
Anna
kształcenie zintegrowane
Kamińska
Bogusława
matematyka
Karzecka Maria n-l współorg. kształcenie integr.
Katarzyńska- Piskórz Joanna historia i społ.
Kolpy
Błażej
wychowanie fizyczne
Kołakowski Jędrzej n-l wych. świetlicy
Konczanin Małgorzata n-l współorg. kształcenie integr.
Konczanin-Dołkowska Elwira logopeda
Kowalczyk Daria język angielski
Kozłowska Urszula n-l współorg. kształcenie integr.
Kuciej
Agnieszka
oddziały przedszkolne
Lisowska Iwona kształcenie zintegrowane
Maciejewska Jolanta język angielski
Malizjusz
Dorota
zaj. komputerowe
Mazurkiewicz
Urszula
logopeda
Milan Izabela pedagog
Nartowicz Marta język angielski
Nowak Aleksy religia
Oziębło
Marietta
kształcenie zintegrowane
Paluch
Anna
technika, plastyka
Panfiłow
Marcin
język angielski
Paszkowska
Anna
kształcenie zintegrowane
Piechota Adriana język polski
Pietrzyk
Paweł
język polski
Piłat
Barbara
kształcenie zintegrowane
Piłat
Janina
język polski
Pitura
Małgorzata
matematyka, wdżwr
Pszczółkowska
Małgorzata
kształcenie zintegrowane
Pykało
Anna
n-l współorg. kształcenie integr.
Róg
Anna
język polski
Sawczuk
Monika
n-l wych. świetlicy
Sawicka
Anna
n-l współorg. kształcenie integr.
Sawicka
Beata
kształcenie zintegrowane
Siemionko
Małgorzata
religia
Słowik Magdalena psycholog
Słowik-Anzel Anna kształcenie zintegrowane
Sobczak
Hanna
n-l współorg. kształcenie integr.
Stopiński Olaf język angielski
Szczepańska Janina religia
Szczepek Agnieszka n-l współorg. kształcenie integr.
Szczygło
Krzysztof
historia i społ., zaj. komputerowe
Szmalc-Pisarska Katarzyna przyroda
Świrydowicz-Komar
Barbara
plastyka
Tarasewicz Dorota n-l współorg. kształcenie integr.
Tomaszewicz Anna pedagog
Ustyjańczuk
Danuta
matematyka
Wasiela
Katarzyna
kształcenie zintegrowane
Wąsik
Adam
muzyka
Wąsik
Aleksandra
muzyka
Wiśniewska Marta oddziały przedszkolne
Wojciechowska
Maria
n-l współorg. kształcenie integr.
Wójcik
Katarzyna
kształcenie zintegrowane
Wójcik
Małgorzata
język angielski
Wróblewska
Anna
wychowanie fizyczne
Żukowska
Renata
n-l wych. świetlicy