Dyrekcja i Nauczyciele


Dyrektor ZSO nr 3 - dr Jadwiga Baczewska
pok. 35, tel.(centrala) 895429015 w. 225


Wicedyrektor SP 25 - mgr Grażyna Bangrowska-Cybowicz
pok. 109, tel.(centrala) 895429015 w. 264


Wicedyrektor SP 25 - mgr Izabela Milan
pok. 107, tel.(centrala) 895429015



Nazwisko Imię Przedmiot
Andronowski
Jerzy
wychowanie fizyczne
Bangrowska-Cybowicz
Grażyna
n-l wych. świetlicy
Bartkowska
Grażyna
kształcenie zintegrowane
Bielska
Beata
kształcenie zintegrowane, tyflopedagog
Bielska-Jakutajć
Elżbieta
kształcenie zintegrowane
Brzozowiec
Barbara
n-l wych. świetlicy
Brzozowska
Magdalena
n-l wych. świetlicy
Budrejko
Elżbieta
n-l wych. świetlicy
Budrewicz
Anita
n-l współorg. kształcenie integr.
Chlebowicz
Justyna
n-l współorg. kształcenie integr.
Chojnowska
Aneta
matematyka
Czerniewicz Agnieszka terapia pedagogiczna
Czerwienko
Jarosław
wychowanie fizyczne
Diaków
Ewa
kształcenie zintegrowane
Dubicka
Danuta
wychowanie fizyczne
Duda
Joanna
przyroda
Gadomska
Aleksandra
kształcenie zintegrowane
Giernatowska Iwona kształcenie zintegrowane
Gładkowska Eliza język angielski
Grabowska-Okraska Joanna n-l współorg. kształcenie integr.
Grigo Sylwia przyroda
Gromelska Agnieszka n-l wych. świetlicy
Hołownia Justyna n-l współorg. kształcenie integr.
Hryciuk
Anna
religia
Idek Magdalena n-l współorg. kształcenie integr.
Janczewska Ewa n-l współorg. kszt. integr., rehabilitacja
Jaskólski Tomasz n-l współorg. kształcenie integr.
Kalita
Bożena
kształcenie zintegrowane
Kamińska
Anna
kształcenie zintegrowane
Kamińska
Bogusława
matematyka
Karzecka Maria n-l współorg. kształcenie integr.
Katarzyńska-Piskórz Joanna historia i społ.,n-l współorg. kszt. integr.
Kolpy
Błażej
wychowanie fizyczne, rehabilitant
Kołakowski Jędrzej n-l wych. świetlicy
Konczanin Małgorzata logopeda
Konczanin-Dołkowska Elwira logopeda
Kowalczyk Daria język angielski
Kowalewska Katarzyna n-l współorg. kształcenie integr.
Kozłowska Urszula n-l współorg. kształcenie integr.
Kuciej
Agnieszka
oddziały przedszkolne
Lisowska Iwona kształcenie zintegrowane
Łojewska Beata n-l współorg. kształcenie integr.
Łuba Dariusz religia
Maciejewska Jolanta język angielski
Malizjusz
Dorota
zaj. komputerowe
Mazurkiewicz
Urszula
logopeda
Milan Izabela pedagog
Nartowicz Marta język angielski
Nowak Aleksy religia
Oziębło
Marietta
kształcenie zintegrowane
Paluch
Anna
zaj. techniczne, plastyka
Panfiłow
Marcin
język angielski
Paszkowska
Anna
kształcenie zintegrowane
Piechota Adriana język polski
Pietrzyk
Paweł
język polski
Piłat
Barbara
kształcenie zintegrowane
Piłat
Janina
język polski
Pitura
Małgorzata
matematyka, wdżwr
Pszczółkowska
Małgorzata
kształcenie zintegrowane
Róg
Anna
język polski
Sawczuk
Monika
n-l wych. świetlicy
Sawicka
Anna
rewalidator, n-l współorg. kszt. integr.
Sawicka
Beata
kształcenie zintegrowane
Siemionko
Małgorzata
religia
Słowik Magdalena psycholog, socjoterapia
Słowik-Anzel Anna kształcenie zintegrowane
Sobczak
Hanna
n-l współorg. kształcenie integr.
Stopiński Olaf język angielski
Szczepkowski Dawid religia
Szczygło
Krzysztof
historia i społ., zaj. komputerowe
Szmalc-Pisarska Katarzyna kształcenie zintegrowane
Świrydowicz-Komar
Barbara
plastyka, n-l współorg. kszt. integr.
Tarasewicz Dorota n-l współorg. kształcenie integr.
Tomaszewicz Anna pedagog, n-l współorg. kszt. integr.
Ustyjańczuk
Danuta
matematyka
Wasiela
Katarzyna
kształcenie zintegrowane
Wąsik
Adam
muzyka
Wąsik
Aleksandra
muzyka
Wiśniewska Marta oddziały przedszkolne
Wojciechowska
Maria
kształcenie zintegrowane, surdopedagog
Wójcik
Katarzyna
kształcenie zintegrowane
Wójcik
Małgorzata
język angielski
Wróblewska
Anna
wychowanie fizyczne
Zalewska Anna kształcenie zintegrowane
Żukowska
Renata
n-l wych. świetlicy