Dyrekcja i Nauczyciele


Dyrektor ZSO nr 3 - dr Jadwiga Baczewska
pok. 35, tel.(centrala) 895429015 w. 225


Wicedyrektor SP 25 - mgr Grażyna Bangrowska-Cybowicz
pok. 109, tel.(centrala) 895429015 w. 264


Wicedyrektor SP 25 - mgr Izabela Milan
pok. 107, tel.(centrala) 895429015



Nazwisko Imię Przedmiot
Andronowski
Jerzy
wychowanie fizyczne
Baczewska
Agnieszka
biblioteka
Bangrowska-Cybowicz
Grażyna
n-l wych. świetlicy
Bartkowska
Grażyna
kształcenie zintegrowane
Bielska
Beata
kształcenie zintegrowane, tyflopedagog
Bielska-Jakutajć
Elżbieta
kształcenie zintegrowane
Bogdaniuk
Karolina
język angielski
Borawska Alicja n-l współorg. kszt. integr.
Brzozowiec
Barbara
n-l wych. świetlicy
Brzozowska
Magdalena
n-l wych. świetlicy
Budrejko
Elżbieta
n-l wych. świetlicy
Budrewicz
Anita
n-l współorg. kształcenie integr.
Chlebowicz
Justyna
kształcenie zintegrowane
Chojnowska
Aneta
matematyka
Czerwienko
Jarosław
wychowanie fizyczne
Diaków
Ewa
kształcenie zintegrowane
Dubicka
Danuta
wychowanie fizyczne
Duda
Joanna
przyroda
Gadomska
Aleksandra
kształcenie zintegrowane
Giernatowska Iwona kształcenie zintegrowane
Grabowska-Okraska Joanna n-l współorg. kształcenie integr.
Grigo Sylwia przyroda
Gromelska Agnieszka n-l wych. świetlicy
Hołownia Justyna n-l wych. świetlicy
Hryciuk
Anna
religia
Idek Magdalena oddziały przedszkolne
Janczewska Ewa n-l współorg. kszt. integr., rehabilitacja
Jaskólski Tomasz n-l współorg. kształcenie integr.
Kalita
Bożena
kształcenie zintegrowane
Kamińska
Anna
kształcenie zintegrowane
Kamińska
Bogusława
matematyka, n-l współorg. kszt. integr.
Karwowska Elżbieta religia
Karzecka Maria n-l współorg. kształcenie integr.
Katarzyńska-Piskórz Joanna historia i społ.,n-l współorg. kszt. integr.
Kolpy
Błażej
wychowanie fizyczne, rehabilitant
Kołakowski Jędrzej n-l wych. świetlicy, etyka
Konczanin Małgorzata logopeda
Konczanin-Dołkowska Elwira logopeda
Kowalczyk Daria język angielski
Kowalewska Agnieszka terapia pedagogiczna, socjoterapia
Kowalewska Katarzyna n-l współorg. kształcenie integr.
Kozłowska Urszula n-l współorg. kształcenie integr.
Kuciej
Agnieszka
religia, n-l współorg. kształcenie integr.
Lisowska Iwona kształcenie zintegrowane
Malizjusz
Dorota
zaj. komputerowe
Mazurkiewicz
Urszula
logopeda
Milan Izabela pedagog
Nartowicz Marta język angielski
Nowak Aleksy religia, n-l współorg. kształcenie integr.
Paluch
Anna
zaj. techniczne, plastyka
Panfiłow
Marcin
język angielski
Paszkowska
Anna
kształcenie zintegrowane
Piechota Adriana język polski
Pietrzyk
Paweł
język polski
Piłat
Barbara
kształcenie zintegrowane
Piłat
Janina
język polski
Pitura
Małgorzata
matematyka, wdżwr
Poźniak Maria matematyka
Pszczółkowska
Małgorzata
kształcenie zintegrowane
Róg
Anna
język polski
Sawczuk
Monika
n-l wych. świetlicy
Sawicka
Anna
rewalidator
Sawicka
Beata
kształcenie zintegrowane
Słowik Magdalena psycholog
Słowik-Anzel Anna kształcenie zintegrowane
Sobczak
Hanna
n-l współorg. kształcenie integr.
Stopiński Olaf język angielski
Szczepkowski Dawid religia
Szczygło
Krzysztof
historia i społ., zaj. komputerowe
Szmalc-Pisarska Katarzyna kształcenie zintegrowane
Świrydowicz-Komar
Barbara
plastyka, n-l współorg. kszt. integr.
Tarasewicz Dorota n-l wych. świetlicy
Tomaszewicz Anna pedagog, n-l współorg. kszt. integr.
Ustyjańczuk
Danuta
matematyka
Walewicz Teresa n-l wych. świetlicy
Wasiela
Katarzyna
kształcenie zintegrowane
Wąsik
Adam
muzyka
Wąsik
Aleksandra
muzyka
Wiśniewska Marta oddziały przedszkolne
Wojciechowska
Maria
kształcenie zintegrowane, surdopedagog
Wójcik
Katarzyna
kształcenie zintegrowane
Wójcik
Małgorzata
język angielski
Wróblewska
Anna
wychowanie fizyczne
Zalewska Anna kształcenie zintegrowane
Ziarek Małgorzata kształcenie zintegrowane
Żukowska
Renata
n-l wych. świetlicy