Jadłospis 03.2020r.

Tydzień I 02.03.- 06.03.2020r.

L.p.
Dzień tygodnia
Zupa
Drugie danie
Alergeny
1.
Poniedziałek
Zupa jarzynowa Bułka wieloziarnista
Placek warmiński z mięsem wieprzowym Kompot jabłkowy
1,3,7,9
2.
Wtorek
Krupnik ryżowy
Gulasz w zalewie pieczarkowej Ziemniaki Surówka porowa z jabłkiem Kompot pomarańcza
1,3,7,9
3.
Sroda
 Zupa ogórkowa
 Spaghetti z sosem mięsnym i serem żółtym kompot
1,3,7,9
4.
Czwartek
Zupa tymiankowa, kluseczki – własnego wyrobu
Sztuka mięsa (filet z kurczaka) – duszona ziemniaki Marchewka na gorąco kompot
1,3,7,9
5.
Piątek
Kapuśniaczek z kapusty słodkiej
Kotlet rybny z pieca Kasza wiejska Surówka z ogórka kiszonego kompot
1,3,7,9

Tydzień II 09.03.- 13.03.2020r.

L.p.
Dzień tygodnia
Zupa
Drugie danie
Alergeny
1.
Poniedziałek
Zupa cesarska
Boeuf strogonow kasza gryczana buraczki kompot
1,3,7,9
2.
Wtorek
Zupa neapolitańska z makaronem
Sznycel drobiowy ziemniaki kalafior z wody kompot
1,3,7,9
3.
Sroda
Zupa pieczarkowa
Pierogi z twarogiem polane musem truskawkowym kompot
1,3,7,9
4.
Czwartek
Rosół z makaronem
Kotlet mielony Ziemniaki, Surówka z marchewki Kompot
1,3,7,9
5.
Piątek
Barszcz czerwony
Ryba smażona ryż sałata zielona z rzodkiewką, szczypiorem i ze śmietaną kompot
1,3,7,9

Tydzień III 16.03.- 20.03.2020r.

L.p.
Dzień tygodnia
Zupa
Drugie danie
Alergeny
1.
Poniedziałek
Krupnik z kaszą jęczmienną
Kotlet schabowy ziemniaki surówka: trio ( marchew, brokuł, kalafior) kompot
1,2,6,7,9
2.
Wtorek
Zupa szczawiowa z ziemniakami i jajkiem
Pyzy z mięsem z okrasą Kapusta kiszona – duszona kompot
1,2,6,7,9
3.
Sroda
Zupa owocowa ze świderkami
Medaliony z indyka ziemniaki Sałatka ze świeżego ogórka ze śmietaną i szczypiorem Kompot
1,7,9
4.
Czwartek
Zupa koperkowa z zacierką własnego wyrobu
Fasolka po bretońsku ziemniaki kompot
1,6,7,9
5.
Piątek
Żurek staropolski
Ryba Ziemniaki Surówka selerowa Kompot malinowy
1,6,7,9

Tydzień IV 23.03.- 27.03.2020r.

L.p.
Dzień tygodnia
Zupa
Drugie danie
Alergeny
1.
Poniedziałek
Zupa krem z brokułów
Filet drobiowy Kasza jęczmienna Fasolka szparagowa z masłem i bułką tartą kompot
1,3,7,9
2.
Wtorek
Zupa Solferino z ryżem
Przysmak rozbójnika ziemniaki Kapusta czerwona kompot
1,3,7,9
3.
Sroda
Zupa wiejska
Pierogi z mięsem Marchewka z groszkiem Kompot
1,3,7,9
4.
Czwartek
Zupa z selera z łazankami
Szynka duszona Ziemniaki Surówka: pomidor ze szczypiorem w śmietanie Kompot
1,3,7,9
5.
Piątek
Zupa z soczewicy czerwonej z wędzonką
Ryba po grecku ziemniaki Kompot
1,3,7,9

Tydzień V 30.03.- 31.03.2020r.

L.p.
Dzień tygodnia
Zupa
Drugie danie
Alergeny
1.
Poniedziałek
Zupa mieszczańska
Klopsiki drobiowe w sosie koperkowym Ziemniaki Kompot
1,3,7,9
2.
Wtorek
Zupa grzybowa
Sztuka mięsa – duszona ziemniaki mizeria kompot
1,3,7,9

SUBSTANCJE LUB PRODUKTY POWODUJĄCE ALERGIE LUB REAKCJE NIETOLERANCJI

  1. Zboża zawierające gluten, tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich odmiany hybrydowe, a także produkty pochodne,
  2. Skorupiaki i produkty pochodne.
  3. Jaja i produkty pochodne.
  4. Ryby i produkty pochodne, z wyjątkiem:
  5. Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne.
  6. Soja i produkty pochodne,
  7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą),
  8. Orzechy, tj. migdały
  9. Seler i produkty pochodne.
  10. Gorczyca i produkty pochodne.
  11. Nasiona sezamu i produkty pochodne.
  12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/litr w przeliczeniu na całkowitą zawartość SO2 dla produktów w postaci gotowej bezpośrednio do spożycia lub w postaci przygotowanej do spożycia zgodnie z instrukcjami wytwórców.
  13. Łubin i produkty pochodne.
  14. Mięczaki i produkty pochodne.