X edycja projektu PTTK „Moje miasto jest ciekawe”

Udział klasy I d w X edycji projektu PTTK

„Moje miasto jest ciekawe”

W październiku 2019 roku nasza klasa wzięła udział w  X edycji projektu PTTK „Moje miasto jest ciekawe”.

Ideą projektu było poznanie historii i kultury naszego miasta. Założenia te realizowaliśmy poprzez spotkania terenowe, wycieczki prowadzone przez licencjonowanych przewodników PTTK. Podczas spaceru po Starówce obejrzeliśmy zabytki Olsztyna. Przewodnik PTTK, pani Izabela Karpińska – opowiedziała wiele legend o naszym mieście oraz zachęciła nas do udziału w konkursie plastycznym „Cztery pory roku w Olsztynie”.Nasze prace plastyczne zostały zaprezentowane na wystawie PTTK. Jedna z tych prac artystycznych – Anetki  Sokołowskiej- została wyróżniona i jest zaprezentowana w kalendarzu PTTK na 2020 rok.     Gratulujemy !

Zapraszamy do galerii 🙂

Uczniowie klasy I d z wychowawczynią Beatą Bielską