PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY ORAZ DZIEŃ ZIEMI W KLASIE I D

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej WIOSNY.

Po długiej zimie z tęsknotą wyczekujemy tego dnia i jest to duży powód do radości.

Początek nowej pory roku to doskonała okazja, aby pożegnać zimę, a wraz z nią niesprzyjające warunki atmosferyczne. W tym roku powitaliśmy tę porę roku artystycznie… Kiedy tylko pojawiło się pierwsze wiosenne słońce, kredki i farby same zaprowadziły nas do lasu i na łąkę. Z każdym słonecznym dniem  jest coraz piękniej , a my bardziej zbliżamy się do natury. Ten zew przyrody wykorzystaliśmy także na naszych balkonach i w ogródkach. Celebrowaliśmy także w ten sposób  Dzień Ziemi, poszukując przyrody w zasięgu wzroku. Zachęcamy Was  do kontaktu  z wiosną:

  • linki do ćwiczeń wzrokowych:

https://view.genial.ly/5e811776aafed90da9b955b4

https://view.genial.ly/5e7f451b50a0310d8c25d343?fbclid=IwAR3XCvw9ON98Qrnt31j0G5JCg-cP-fIk-Vg9FHggTEYWFk7fZZtX-xqCnGE

  • piosenka  o wiośnie :


                                                                        Klasa I d