Zdrowia Polsko! Uszyliśmy Ci maseczki.

Wielkanocna pocztówka wykonana z maseczek uszytych przez wolontariuszy w czasie kwarantanny i serwetek z wielkanocnego stołu…ten skrawek nieba to prześcieradło…przejdzie do historii.

Uszyliśmy 120 maseczek ochronnych do DPS w Łomży resztę rozwieźliśmy potrzebującym. Alina Spychała jako darczyni przekazała dwie bele materiału w kolorze białym i czerwonym , dodatki zakupiła fundacja i nasze wolontariuszki. W akcję włączyli się nauczyciele z SP nr 25 w Olsztynie oraz ze Stawigudy : Elwira Konczanin-Dołkowska, Anna Tomaszewicz, Katarzyna Kowalewska, Izabela Jankowska, Jadwiga Jankowska, Aleksandra Ćwik-Babowicz , Agnieszka Koterska, Małgorzata Konczanin. Absolwent naszej szkoły Jasiek Dołkowski, pracował jako kurier i rozwoził materiał. Dziękujemy wszystkim za swój czas i pracę na rzecz potrzebujących.