Uczniowie klasy 1-3

List do dzieci od Tidu

Polecamy także Domową szkołę uważności dla dzieci oraz rodziców z Eline Snel – autorką książki „Uważność i spokój żabki” i „Moja supermoc”.

Część 1

Domowa szkoła z żabą Fredem cz. 1

Domowa szkoła mindfulness dla dzieci oraz rodziców Eline Snel – autorki książki Uważność i spokój żabki i "Moja supermoc".Głosu użyczają Beata Kamińska-Suchanek Trening żabki. Mindfulness dzieci i nastolatki i Magda Kasprzyk Uważność dla dzieci i nastolatków.Specjalnie dla żabek, które z powodu zamkniętych przedszkoli i szkół są teraz w domach. Żaba Fred pomoże Wam nauczyć się oddechu, wyciszenia i koncentracji, opowie historyjki, zaśpiewa z Wami piosenki, porysuje… Bawcie razem się dobrze! Kolejne lekcje będą publikowane w poniedziałki i czwartki o godz. 17.00. Do zobaczenia!Filmiki w polskiej wersji językowej powstały dzięki Blanka Łyszkowska & CoJaNaToKonferencji z Eline Snel "uWAŻNI dorośli – "uWAŻNE DZIECI":konferencjauwaznosc.pl/Link do książek Eline Snel: cojanato.pl/produkt/uwaznosc-i-spokoj-zabki-moja-supermoc/z: Uważni dorośli – uważne dzieci.Konferencja z udziałem Eline Snel, Academy for Mindful Teaching International – Method Eline Snel,

Opublikowany przez Trening dla dzieci Uważność i spokój żabki Wtorek, 14 kwietnia 2020

Część 2

Domowa szkoła z żabą Fredem cz. 2

Domowa szkoła mindfulness dla dzieci oraz rodziców Eline Snel – autorki książki Uważność i spokój żabki i "Moja supermoc".Głosu użyczają Beata Kamińska-Suchanek Trening żabki. Mindfulness dzieci i nastolatki i Magda Kasprzyk Uważność dla dzieci i nastolatków – certyfikowane trenerki Metody Eline SNel.Specjalnie dla żabek, które z powodu zamkniętych przedszkoli i szkół są teraz w domach.Żaba Fred pomoże Wam nauczyć się oddechu, wyciszenia i koncentracji, opowie historyjki, zaśpiewa z Wami piosenki, porysuje… Bawcie razem się dobrze!Kolejne lekcje będą publikowane w poniedziałki i czwartki o godz. 17.00. Do zobaczenia!Filmiki w polskiej wersji językowej powstały dzięki Blanka Łyszkowska & CoJaNaToKonferencji z Eline Snel Uważni dorośli – uważne dzieci.Konferencja z udziałem Eline Snel: konferencjauwaznosc.pl/Link do książek Eline Snel: cojanato.pl/produkt/uwaznosc-i-spokoj-zabki-moja-supermoc/

Opublikowany przez Trening dla dzieci Uważność i spokój żabki Czwartek, 16 kwietnia 2020

Część 3

Domowa szkoła z Żabą Fredem cz.3

Domowa szkoła mindfulness dla dzieci oraz rodziców Eline Snel (ODCINEK 3) – autorki książki Uważność i spokój żabki i "Moja supermoc".Głosu użyczają Magda Kasprzyk Uważność dla dzieci i nastolatków i Beata Kamińska-Suchanek Trening żabki. Mindfulness dzieci i nastolatki – certyfikowane trenerki Metody Eline SNel.Specjalnie dla żabek, które z powodu zamkniętych przedszkoli i szkół są teraz w domach.Żaba Fred pomoże Wam nauczyć się oddechu, wyciszenia i koncentracji, opowie historyjki, zaśpiewa z Wami piosenki, porysuje… Bawcie razem się dobrze!Kolejne lekcje będą publikowane w poniedziałki i czwartki o godz. 17.00. Do zobaczenia!Filmiki w polskiej wersji językowej powstały dzięki Blanka Łyszkowska & CoJaNaToKonferencja z Eline Snel Uważni dorośli – uważne dzieci.Konferencja z udziałem Eline Snel: konferencjauwaznosc.pl/Link do książek Eline Snel: cojanato.pl/produkt/uwaznosc-i-spokoj-zabki-moja-supermoc/#uważność #dladzieci #koronawirus #zostajewdomuz: Academie voor Mindful Teaching Nederland – Methode Eline Snel

Opublikowany przez Trening dla dzieci Uważność i spokój żabki Piątek, 17 kwietnia 2020