DZIEŃ CHŁOPAKA oraz ŚWIATOWY DZIEŃ JABŁKA W KLASIE II d

DZIEŃ CHŁOPAKA 30. 09. 2020   

oraz

ŚWIATOWY DZIEŃ JABŁKA  28. 09. 2020

W NASZEJ KLASIE II d

 

W tym roku Dzień Chłopaka połączyliśmy z obchodami Światowego Dnia Jabłka😊 Jabłko to bardzo popularny owoc na świecie. Wpływ na to ma różnorodność odmian oraz wartości odżywczych. Od setek lat jabłko jest  symbolem życia i zdrowia. Owoc ten stał się elementem naszego jadłospisu. A Polska należy do największych producentów jabłek w Europie.  Doceniamy😊 Polecamy kilka przepisów 😊

 

Chłopcy😊  wykazali się wyjątkową zręcznością i pomysłowością w konkurencjach : „Wyścig jabłek” oraz „Rozpoznawanie potraw z jabłek- jaka to potrawa?”.  Żeby otrzymać dyplom „SUPERCHŁOPAKA” – każdy musiał także zjeść cytrynę ze słodką miną😊

Obejrzyjcie nasze wesołe fotki😊

Klasa II d