Wybory do Samorządu Uczniowskiego

2 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli.  Wybory Samorządu Uczniowskiego poprzedziła kampania. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania. Głosowanie było tajne, każdy uczeń z klas III-VIII mógł oddać swój głos na specjalnie przygotowanych kartkach.

Nowy skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/21 jest następujący:

przewodnicząca: Wiktoria Łątkowska – z klasy 8 d

zastępca: Miłosz Szawerdak – z klasy 7 d

Nowo wybranym władzom SU gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczeństwa. 🙂

          Opiekunowie SU:  Anna Paluch, Hanna Sobczak, Maria Karzecka