BEZPIECZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Święta Bożego Narodzenia oraz cały okres świąteczno-noworoczny to dla większości z nas najpiękniejszy czas w roku.
Wielotygodniowe przygotowania, kupowanie prezentów, dekorowanie domu, wspólne gotowanie, a potem spotkania w rodzinnym gronie przy choince lub w blasku sylwestrowych fajerwerków. Ukochane przez Polaków święta to niestety bardzo często okres wielu wypadków i tragedii, które potrafią zepsuć całą magiczną świąteczną atmosferę. Żeby po raz kolejny z rzędu świętować z radością i spokojem postarajmy się, aby te święta były bezpieczne nie tylko w życzeniach, które składamy bliskim, ale też w rzeczywistości.
 Strażacy i policjanci apelują o rozwagę.

Niech nadchodzące święta będą wypełnione wyłącznie szczęśliwymi zdarzeniami.

Strażacka inicjatywa społeczna o nazwie cfbt.pl zrealizowała projekt poświęcony bezpieczeństwu pożarowemu w domach.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku, w którym występuje

uczeń naszej szkoły z klasy II d, Piotrek Ordakowski.