WYNIKI KONKURSU: „Internet uczy, bawi i rozwija – czyli zalety cyfrowych mediów i edukacji on-line”

WYNIKI KONKURSU

“Internet uczy, bawi i rozwija” 

W związku z tym, że prac konkursowych było bardzo dużo, a ich poziom bardzo wysoki, w rozstrzygnięciu wzięło udział aż 20 jurorów wyłonionych spośród dyrekcji, nauczycieli przedszkola, szkoły podstawowej oraz specjalistów. Wybór był bardzo trudny.  Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za prace.

Oto prace najwyżej ocenione:

Prace  literackie “Internet uczy, bawi i rozwija”

I miejsce – Borys Nikoniuk – SP 25 Olsztyn kl. 4e

II miejsce – Błażej Gałęza SP 25 kl. 3f

III miejsce – Bartosz Rosiński SP 25 kl. 1b

III miejsce – Juliusz Lentacz SP 25 kl. 3b

III miejsce – Oliwia Latek SP Łasin kl. 3c

III miejsce – Nikola Szydlik SP 25 kl. 4g

III miejsce – Marcin Gromelski SP 25 kl. 5d

III miejsce – Szymon Rutkowski SP 25 kl. 6c

III miejsce – Mateusz Sabal V LO kl. 1

Wyróżnienia:

  • Kinga Wasilewska SP 5 kl. 1a
  • Filip Barć SP Łasin kl. 8a
  • Oliwia Łupińska SP 25 kl. 6c
  • Zuzanna Janczewska SP 25 kl. 6g

Prace  plastyczne “Internet uczy, bawi i rozwija”

  • Kategoria – Dzieci najmłodsze – Przedszkolaki

I miejsce – Jakub Filip – PM nr 23

II miejsce – Pola Majerska – PM nr 23

III miejsce – Filip Fronczek – PM nr 8

Wyróżnienia:

  • Maja Domanowska  – PM 31
  • Ida Kołodziej – PM 10
  • Kornelia Trzaska – PM 10

 

  • Kategoria – Klasy I-III

I miejsce – Oliwia Misior – SP 25

I miejsce – Kinga Filip – SP 25

II miejsce – Aneta Sokołowska – SP 25

II miejsce – Aleksandra Białek – SP 25

III miejsce – Julia Krupińska – SP 12

III miejsce – James Davidson – SP 25

III miejsce – Dawid Walat – SP 25

Wyróżnienia:

  • Wiktor Sekulski – SP 25
  • Iga Wysocka – SP 25
  • Iga Malinowska – SP 25
  • Krzysztof Kalita – SP 25
  • Maja Duchniewicz – SP 25
  • Dominik Korzeniowski – SP 25
  • Amelia Milan – SP 25
  • Dawid Górski z klasy 2 SPDR otrzymuje specjalne wyróżnienie za wkład i artyzm pracy.

 

  • Kategoria – Klasy IV-VIII

I miejsce –  Gabriela Wojtas – SP 25

II miejsce – Amelia Komar – SP 25

II miejsce – Karolina Wronowska – SP 25

III miejsce –  Karolina Jurkiewicz – SP 25

III miejsce – Nikola Kowalska – SP 25

III miejsce – Maja Borczak – SP 25

III miejsce – Andżelika Łabuko – SP 18

III miejsce – Iga Machyńska – SP 25

Wyróżnienia:

  • Karol Głód – SP 25
  • Martyna Ługowska – SP 25
  • Krzysztof Maciejewski – SP 33
  • Zuzanna Anders – SP w Łęgajnach
  • Marcela Grzędzińska – SP 101
  • Paulina Ślaska – SP 25
  • Nikola Miśkiewicz – SP 30
  • Szymon Graban – SP 25
  • Magda Marcinowska – SP 25
  • Ania Pawelczyk-Piłat – SP 18

 

SPRAWDŹ —> 100-nagrod-w-konkursie

Zapraszamy na KONKURS: „Internet uczy, bawi i rozwija – czyli zalety cyfrowych mediów i edukacji on-line”