„Żyj z pasją”. Logopedia na TEAMS.

Żyj z pasją czyli o nauczaniu logopedii na TEAMS słów kilka…

 

Co to jest pasja? I jaka jest definicja pasji? Pasja to coś, kiedy to robisz, to czujesz, że żyjesz pełnią życia.

Pasję definiuje się jako pewnego rodzaju siłę i energię życiową. Jest ona tym, co cię ożywia, daje radość, wzbudza pozytywne uczucia i emocje oraz ładuje twoje akumulatory. Pasja powoduje, że rano chce Ci się wstawać z łóżka a wieczorem nie kładziesz się spać, pomimo, że jest już późna godzina. Nie czujesz zmęczenia, pomimo, że jest już tak późno. Pasja to obok talentów niezwykle istotny obszar, który ma ogromne znaczenie dla jakości naszego życia. Ludzie szukają pasji w czymś, co jest na zewnątrz. Tymczasem pasja jest tym, co jest w środku i płynie od wewnątrz. Pasja rodzi się w naszym wnętrzu a jedynie jej „wytwory” uwidaczniają się na zewnątrz.  Pasja, bowiem zawsze wiąże się z tworzeniem czegoś oraz z wysiłkiem twórczym ze strony Pasjonata. A nigdy z konsumowaniem i biernością.

  Małgorzata Konczanin

Oto  pasjonatki i  pasjonaci SP nr 25 w Olsztynie: