Trzymaj formę!

Trzymaj formę! To inicjatywa propagująca zdrowy styl życia o unikalnym, dwukierunkowym podejściu:
propagującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną.

Szanowni Państwo,

Nasza szkoła, co roku aktywnie angażuje się w program o zdrowym stylu życiu. W tym roku na podstawie § 8 Regulaminu Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia „Trzymaj Formę!” Komitet Organizacyjny Konkursu, w skład którego wchodzą Główny Inspektor Sanitarny oraz Dyrektor Generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności Związku Pracodawców, podjął decyzję o odwołaniu realizacji Konkursu w roku szkolnym 2020/2021 ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiologiczną wywołaną koronawirusem SARS-CoV-2 oraz trudność przewidzenia terminu powrotu uczniów do nauczania stacjonarnego.

Dziękujemy wszystkim uczniom za wykazanie chęci przystąpienia do tegorocznej edycji Konkursu i serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym roku szkolnym.

Zachęcamy do zdrowego i higienicznego trybu życia, ruchu i odpowiedniego nawadniania się – więcej na stronie https://www.trzymajforme.pl/start-16
Sposoby na zdrowie

Magdalena Słowik