Europejski Dzień Logopedy  2021 r.

Europejski Dzień Logopedy  2021 r.

 

EDL  to święto obchodzone jest od 2004 r. ustanowione przez CPLOL –organizację europejską tzw. Komitet Łącznikowy Logopedów Unii Europejskiej. Tegoroczne zagadnienia związane są z stanem epidemicznym w Europie oraz  z telepraktyką i technologiami cyfrowymi w terapii logopedycznej.

Europejski Dzień Logopedy
Autorka plakatu: Monika Stępień, UWM.

Z tej okazji  przygotowaliśmy dla Państwa LIVE.  #bezmaskionline to cykl spotkań organizowanych przez Fundację Pomoc w komunikowaniu się.

7 marca 2021 r. o godz. 19.00 zapraszamy na LIVE na Facebooku (kliknij)

W związku z Europejskim Dniem Logopedy 2021 r. naszym gościem będzie – dr n. med. Krzysztof Dowgierd Kierownik i Ordynator Centrum Wad Twarzoczaszki Chirurgii Twarzowo – Szczękowej z Oddziałem Chirurgii Twarzowo – Szczękowej i Rekonstrukcyjnej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym. Rozmowę poprowadzi Małgorzata Konczanin.

LIVE

Najbliższe wydarzenie transmitowane będzie za pośrednictwem FB. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań pod streamingiem oraz wylosowanie  nagród ufundowanych przez naszych sponsorów. Zapraszamy!