Rozpoczęcie roku szkolnego pierwszoklasistów

Dnia 1.09.2021 r. uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2021/2022.

W związku z reżimem sanitarnym uroczystość odbyła się w dwóch turach. W pierwszej wzięli udział uczniowie klasy 1a i klasy 1b, w drugiej turze uczestniczyli uczniowie klasy 1c i klasy 1 d. Pani dyrektor Izabela Milan serdecznie przywitała najmłodszych uczniów naszej szkoły i ich rodziców. Dzieciom życzyła wielu sukcesów w nauce, nawiązania nowych, ciekawych znajomości i trwałych przyjaźni. Następnie odbył się krótki występ artystyczny w wykonaniu uczniów klasy trzeciej. Pierwszoklasiści mieli okazję poznać patrona naszej szkoły. Świetnie poradzili sobie odgadując zagadki związane z baśniami Hansa Christiana Andersena.  Po zakończeniu uroczystości na sali gimnastycznej uczniowie wraz z wychowawczyniami udali się do swoich sal lekcyjnych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 🙂foto buton