WALENTYNKI 2022

Do tradycji naszej szkoły przeszedł już coroczny zwyczaj obchodzenia

❤️❤️❤️WALENTYNEK❤️❤️❤️

To ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmocnienie przyjaźni. Szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego.

Tradycyjnie SU zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie klas I – IV, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom wrzucali kartki walentynkowe i własnoręcznie wykonane serduszka do wcześniej przygotowanej  skrzynki. Listy od tajemniczych wielbicieli zostały dostarczone do adresatów przez przedstawicieli SU. Mieli oni naprawdę dużo pracy, bowiem nasi uczniowie wysłali sporo serdecznych słów. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni.

Walentynki 2022

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego