Dzień Kobiet w naszej szkole

Dużo szczęścia, uśmiechu, radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych  w  życiu zdarzeń…

te i wiele innych ciepłych słów popłynęło z ust przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego

w dniu 8 marca do wszystkich Pań  i Koleżanek.

W tym dniu w naszej  szkole wszystkie kobiety i te duże, i te mniejsze poczuły się naprawdę wyjątkowo. Chłopcy z okazali się prawdziwymi dżentelmenami. Zadbali o odświętny strój, pogodny nastrój, dobre samopoczucie koleżanek, a co najważniejsze – lizaki i laurkę dla każdej Damy pracującej w SP 25. Mile zaskoczonym Kobietkom nie udało się ukryć rumieńców i radości. Koledzy z Samorządu Uczniowskiego wiedzieli jak zapunktować nie tylko u wszystkich Pań pracujących w szkole, ale też i u swoich koleżanek. Więc, aby nastój radości trwał dłużej raz jeszcze drogie Panie przyjmijcie życzenia. Wszystkiego co najlepsze!

Organizator: Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców SP25