Rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu JESTEM BEZPIECZNY W SIECI

Konkurs – Jestem bezpieczny w sieci – Narysuj KOMIKS

Dnia 25.03.2022 r. został rozstrzygnięty świetlicowy konkurs plastyczny

pt.: „Jestem bezpieczny w sieci”

zorganizowany przez Świetlicę szkolną SP nr 25 im. H. Ch. Andersena w Olsztynie.

Głównymi celami konkursu było: utrwalanie wiedzy na temat bezpiecznego i kulturalnego korzystania z Internetu, rozwijanie świadomości bycia aktywnym użytkownikiem Internetu oraz umiejętność wyrażania i przekazywania myśli i uczuć poprzez krótką treść i obraz.

Konkurs był adresowany do uczniów klas 1 – 4 SP nr 25 w Olsztynie, którzy chcieli zaprezentować znane i szczególnie ważne dla nich zasady korzystania z Internetu w formie krótkiej historyjki obrazkowej (komiks).

Na konkurs w wyznaczonym terminie wpłynęło 11 prac, które w różnorodny sposób przedstawiały zasady bezpiecznego Internetu.Jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się zrozumieniem tematu, sposobem przedstawienia treści, samodzielnością wykonania prac. Podczas oceny zwracano uwagę również na aktywność twórczą, zagospodarowanie przestrzeni, oryginalne ujęcie tematu.

Wystawa prac konkursowych

LAUREACI KONKURSU:

  1. miejsce – Dagmara Brózda kl. III b
  2. miejsce – Piotr Macikowski kl. III e
  3. miejsce – Malwina Piskorz kl. I d
  4. miejsce – Zofia Ślubowska I b

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

nagrodzeni uczniowie

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów. Prace konkursowe można podziwiać w holu przy świetlicy oraz zapraszamy na film.


 

 

Organizatorzy: Monika Hrynkiewicz, Anna Karżewicz