1 kwietnia Dzień Bez Plecaka w naszej szkole

 

PLAKAT Dzień Bez Plecaka

W piątek, 1 kwietnia, czyli w prima aprilis

w Szkole Podstawowej nr 25 Samorząd Uczniowski zaproponował uczniom

Dzień Bez Plecaka.

Tego dnia należało zamienić tradycyjną torbę lub plecak na inne nosidła – kosze, walizki, legowiska dla zwierząt itp. Oczywiście przyjście do szkoły bez plecaka nie zwalniało z zabrania wszystkich potrzebnych tego dnia  rzeczy.

Jak widać na zdjęciach, pomysłów było sporo i niektórym trochę ciężko było się poruszać po szkole z niestandardowym pojemnikiem na przybory i książki. Kreatywność uczniów zaskoczyła wszystkich, a najlepszym dowodem na to było zapakowanie książek do wózków, walizek, skrzynek po napojach!

Śmiechu było co niemiara i właśnie o to chodziło, bo przecież to prima aprilis.

Zobaczcie fotorelację.

foto buton

Opracowanie: Opiekunowie SU