Klasa 3D w KOPALNI BURSZTYNU w Jantarze

KLASA 3 D NA WYCIECZCE W KOPALNI BURSZTYNU W JANTARZE

30.05.2022r.

NADMORSKA ATRAKCJA EDUKACYJNA

ZABAWA Z BURSZTYNEM

plażaKlasa 3 D z paniami Agnieszką Gromelską, Agnieszką Koterską i Beatą Bielską wzięła udział w wycieczce autokarowej do kopalni bursztynu w Jantarze. Fundacja Polski Bursztyn zaprosiła nas nad morze – na spotkanie z bursztynami.

Podczas warsztatów poznaliśmy najważniejsze informacje o bursztynach bałtyckich. Zajęcia rozpoczęły się od prelekcji, na której przybliżono nam  podstawowe informacje. Następnie  mieliśmy możliwość zobaczenia prawdziwych inkluzji oraz bursztynów. Zbieraliśmy również bursztynki w trzech piaskownicach kopalni. Dodatkowe atrakcje to plaża, szum morza, lody i oczywiście ….  pamiątki😊

P.S. Zamówiliśmy piękną, słoneczną pogodę – specjalnie na naszą wycieczkę. Zamówienie zostało zrealizowane😊

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

foto buton

         Beata Bielska, Agnieszka Gromelska, Agnieszka Koterska