KLASA 3 D W PROJEKCIE „ŚWIAT PSZCZÓŁ”

„Jeśli wyginą pszczoły, wówczas rodzajowi ludzkiemu zostaną już tylko cztery lata” – Albert Einstein

         W maju br.  klasa 3 D , w związku z obchodami Światowego Dnia Pszczół,

włączyła się do projektu e-Twinning:  „Świat Pszczół”.

Systematycznie poszukiwaliśmy ciekawostek o pszczołach. Zapoznaliśmy się z interesującą literaturą oraz z  filmami edukacyjnymi. Zorganizowaliśmy w naszej sali kącik plastyczny nawiązujący do tego tematu. Wykonaliśmy również prezentacje multimedialne. Poznaliśmy pracę pszczelarza. W ramach projektu, wzięliśmy także udział w zajęciach warsztatowych w Muzeum Przyrody z p. Agnieszką Kuciej i Beatą Bielską.

Zachęcamy do obejrzenia naszych zdjęć, podsumowujących udział w projekcie😊

 

                                                                                     Opracowanie Beata Bielska