UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA I ETAPU EDUKACJI

23 czerwca zakończył się pierwszy etap edukacji.

Z tej okazji odbył się uroczysty apel wypełniony występami artystycznymi dzieci z klas trzecich oraz zespołu tanecznego „Świetliki”. Podczas uroczystości nastąpiło także przekazanie wychowawstw  przyszłym wychowawcom klas czwartych. Pani Dyrektor Izabela Milan powitała trzecioklasistów w gronie uczniów klas starszych, nawiązując m.in. do baśni H. Ch. Andersena „Pięć ziarenek grochu”

„Było sobie pięć ziarnek grochu w jednym strączku; wszystkie były zielone i strączek był zielony, myślały więc, że cały świat jest zielony; to całkiem zrozumiałe. Strączek rósł i ziarnka groszku rosły, mimo że coraz ciaśniej było im w ich mieszkaniu, jakoś sobie radziły i siedziały rzędem, jedno przy drugim” .                 Ch. Andersen

Zobacz więcej…

Wychowawczynie oraz uczniowie klas trzecich